Klaudia i Kamil – reportaż i sesja

Niesamowita para! Klaudia i Kamil – im bliżej ich poznawałem, ucinając pogawędki podczas naszych sesji zdjęciowych i fotoreportażu, tym bardziej odkrywałem, jakie bogactwo talentów w sobie noszą. Przełożyło się to na organizację ślubu i przyjęcia weselnego: młodzi zakochani większość rzeczy zrobili własnymi siłami, a uroczystość odbyła się w przydomowym ogrodzie. Dbałość o szczegóły była zachwycająca! Przed rozpoczęciem ceremonii wszystko było dopięte na ostatni guzik. Klaudia zachowywała niesamowity spokój, który udzielał się przybywającym gościom. Pogoda dopisywała – ceremonia zaślubin odbyła się w pełnym słońcu, w otoczeniu licznych dekoracji kwiatowych, w tym moich ulubionych białych piwonii o cudownym delikatnym zapachu.

W czasie przyjęcia z głośników sączyła się przyjemna dla ucha muzyka. Pięknie wykonany pierwszy taniec zebrał gromkie brawa zebranych. Młoda Para cieszyła się obecnością gości, a goście cieszyli się radością Klaudii i Kamila.

Po uroczystości była egzotyczna podróż poślubna, a po niej umówiliśmy się na sesję plenerową. Także tym razem (tak, tak, wcześniej była sesja narzeczeńska) pogoda nam dopisała. Klaudia i Kamil na miejsce sesji wybrali Łazienki Królewskie, które razem z nimi udało mi się zaczarować na zdjęciach.

 

Ciekawi? Zobaczcie sami!